Przeszycia odzieży Łódź

Kompleksowe przeszycia odzieży w Łodzi

Przeszycia odzieży Łódź

Szukasz firmy, która zajmuje się przeszyciami odzieży w Łodzi? Chcesz uzyskać pomoc rzetelnych fachowców? Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty usługowej szwalni Axel. U nas zamówisz przeszycia ubrań codziennych, firmowych, wieczorowych, sportowych – spódnic, sukienek, koszul, spodni, garsonek, kurtek. Z chęcią współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz małymi, średnimi, dużymi przedsiębiorstwami. Zamówienia przyjmujemy w naszej siedzibie w Łodzi. Mamy też nasze oddziały w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Szubinie, Radomiu. Znajdziesz nas w wielu rejonach kraju.

Przyjmujemy też zamówienia na przeszycia odzieży również drogą elektroniczną. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Dbamy o każdy, nawet drobny element. Czuwamy nad każdym etapem prac. Nasz zespół liczy 120 szwaczek, które pracują z prawdziwą pasją oraz zaangażowaniem. Nasze tkaniny są mocne i trwałe – kolory są intensywne nawet po kilkunastu praniach.

Przeszycia odzieży w Łodzi – najwyższa jakość usług i fachowe doradztwo

Zapewniamy pełną obsługę. Klient jest zawsze informowany o postępach prac. Otrzymuje prototyp do akceptacji. Doradzamy w kwestii doboru materiałów oraz  dodatków – służymy poradą przy wyborze kroju i fasonu. Nie musisz znać się na modzie. Nasi eksperci chętnie Tobie doradzą.

Branża odzieżowa to nasza pasja –dzielimy się  naszą wiedzą oraz doświadczeniem branżowych z klientami naszej szwalni. Bierzemy udział w ważnych branżowych wydarzeniach – pokazach mody, konferencjach, kursach, szkoleniach. Współpracujemy z projektantami mody docenianymi w Polsce i Europie. Zajmujemy się przeszyciami odzieży w Łodzi od wielu lat. Realizujemy zlecenia od osób przywiązanych do tradycyjnych rozwiązań. Naszymi klientami są także osoby ceniące nowoczesne podejście do mody.

Skorzystaj z usług naszej szwalni – wyróżnij się gustem i niebanalną odzieżą

Zamów przeszycia odzieży w Łodzi już dziś. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu działań, użytych materiałów oraz czasu realizacji zamówienia. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług. Przed rozpoczęciem prac klient otrzymuje dokładny kosztorys. Ubrania można odebrać w siedzibie naszej szwalni. Na życzenie klienta dostarczamy zamówiony towar pod wskazany adres własnym transportem. Wszystkie przesyłki są dobrze zabezpieczone.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń. Chętnie przedstawimy naszą ofertę bliżej i opowiemy o naszej pracy.